kúpeľňové štúdio MARKTECH

... dizajn a kvalita od svetových výrobcov do kúpeľne a interiéru ...

Výrobky Kúpeľňové štúdio MARKTECH - kúpeľne Bratislava - návrh + predaj + realizácia

Kúpeľne MARKTECH obklady dlažby ARIOSTEA  odkaz  odkaz Kúpeľne  MARKTECH ALAPE 
Kupeľne MARKTECH obklady dlažby MARCA CORONA  odkaz  odkaz   Kúpeľne MARKTECH - obklady dlažby APARICI 

OBKLADY A DLAŽBY VILLEROY & BOCH

Spoločnosť Villeroy & Boch patrí k popredným výrobcom obkladom a dlažieb ako luxusných tak aj cenovo dostupných. Práve preto sme si ich my - Kúpeľňové štúdio MARKTECH vybrali ako najväčšieho dodávateľa. Obklady a dlažby Villeroy & Boch sú nielen moderné, elegantné a štýlové, ale majú i špeciálnu povrchovú úpravu pre ľahšiu údržbu - CeramicPlus, VilbostonePlus.
Kúpeľňa s Villeroy & Boch nikdy nebola čistejšia...

Vzorky a kóje obkladov a dlažieb Villeroy & Boch si môže pozrieť práve u nás - Kúpeľňové štúdio MARKTECH - kúpeľne BRATISLAVA Light Park..
Nakúpte za zaujímavé zľavy a akcie nielen obklady a dlažby Villeroy & Boch!

(pre návštevu stránky výrobcu kliknite na logo)

odkaz odkaz  odkaz  odkaz 

OBKLADY A DLAŽBY MARCA CORONA

Marca Corona bola založená v roku 1741, Marca Corona je najstaršia spoločnosť v Sassuolo vyrábajúca obklady s dlažby.
Medzi naše produkty, ktoré sú výsledkom spracovateľských technológií na najvyššej úrovni , sú keramické podlaha a dlažba, obklady, mozaiky, leštené gresy a glazované keramické dlaždice. Unikátna technológia umožňuje vytvárať gresové dlažby - dokonalé imitácie dreva, kameňa a iné produkty so špeciálnymi technickými a estetickými vlastnosťami, okrem tradičných obkladov. 

(pre návštevu stránky výrobcu kliknite na logo)

Marca Corona

ARIOSTEA VEĽKOFORMÁTOVÉ GRESOVÉ DLAŽBY A OBKLADY

ARIOSTEA je popredný taliansky výrobca  obkladov a dlažieb. Od roku 1961 Ariostea využíva najmodernejšej technológie na výrobu produktov vysokej kvality. Ariostea high-tech porcelánové (gresové)  dlaždice sú vyrobené s použitím iba najvyberanejších minerálnych prírodných surovín, ktoré sú vyrábané podobným spôsobom, ktorým prešli kamene na našej planéte po tisícročia. Vďaka vysokému tlaku a veľkému teplu (až 1300 ° C) týchto surovín, starostlivo vybraných z celého sveta, vytvára materiál extrémnu kompaktnosť, rôznorodosť v štruktúre a minimálnu nasiakavosťou.

ARIOSTEA je preslávané najmä veľkoformátovými dlažbami , napr. séria ULTRA je výnimočná svojimi rozmermi až 150x300cm a hrúbke iba 6mm, obklady a dlažby sú z celoprefarbeného homogénneho gresu dokonale imitujúci prírodu, séria LEGNI HIGH-TECH dokonale imituje drevenú podlahu až v 16 tich vzoroch a rôznych povrchových úpravách a protišmykoch, séria MARMI HIGH-TECH zahŕňa celú škálu leštených gresov v dokonalej imitácii najznámejších mramorov ale s vlastnosťami najkvalitnejšieho gresu.

Obklady a dlažby ARIOSTEA kupelne marktechKupeľne Marktech obklady a dlažby ARIOSTEAKupeľne Marktech obklady a dlažby ARIOSTEAKupeľne Marktech obklady a dlažby ARIOSTEA

 

OBKLADY A DLAŽBY APARICI

Španielska spoločnosť Aparici patrí k najväčším a najkvalitnejším výrobcom obkladom a dlažieb. Firma sa skladá z firiem CERÁMICAS Aparici, Aparici Porcelanico a Apasima.

CERÁMICAS Aparici je jeden z najväčších výrobcov interiérových glazovaných keramických obkladov a dlažieb v Španielsku.

CERÁMICAS Aparici rozdiel od ostatných konkurenčných výrobcov glazovanej keramiky: celý ponúkaný sortiment vrátane doplnkov je trvalo skladom, v sklade Aparici je celkom 7 mil. m2 základov, 300 tis. m2 doplnkov.

Firma CERÁMICAS Aparici bola založená v roku 1961. Rodinný podnik, kde obaja majitelia bratia Maxim a Ricardo Aparici sa podieľa na riadení firmy, cca 400 zamestnancov.

Aparici má vlastný designerský tím, ktorý sleduje vývoj módnych trendov v keramike a 2x ročne, tj. Na veľtrhoch CEVISAMA vo Valencii a CERSAIE v Taliansku sa predstavuje cca 20 - 30 noviniek. Už v dobe veľtrhu sú vçetky novinky vyrobené vrátane dekoratívnych prvkov a sú skladom k okamžitému odberu.

Všetky produkty Aparici sú dodávané so širokým výberom doplnkov, tj. Listiel, bordúr, dekorov, soklov a schodovek, ktoré umožňujú finálnemu klientovi skompletizovaní svojej kúpeľne, kuchyne, resp. ostatných bytových priestorov podľa svojho vkusu a predstavivosti a v neposlednom rade aj finančných možností.

Aparici porcelanico je nová značka v rámci skupiny Aparici GROUP a je orientovaná na výrobu luxusných spekaných dlažieb (gresov), ktoré sú buď glazované s vysokým leskom alebo prefarbené v hrúbke črepu.

Ako všetky značky v rámci Aparici GROUP sú všetky modely trvalo skladom, v jednotnom kalibru, tj. Rektifikované na presný rozmer s možnosťou vzájomnej kombinácie formátov.

Nakúpte za zaujímavé zľavy a akcie nielen obklady a dlažby Aparici !.

(pre návštevu stránky výrobcu kliknite na logo)

Kúpeľne MARKTECH - obklady a dlažby APARICI odkaz odkaz  odkaz 

BATÉRIE A SPRCHY : VILLEROY & BOCH, KEUCO, DORNBRACHT, KLUDI

Neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne sú batérie a sprchy. Aby bola vaša kúpeľňa dokonalá, vyberte si z dizajnérskych kúskov od renomovaných výrobcov Villeroy & Boch, KEUCO, DORNBRACHT či KLUDI.

Moderné, prepracované a najmä štýlové batérie, sprchy a sprchové systémy nájdete len v Kúpeľňovom štúdiu MARKTECH - Bratislava Ligh Park. Pripravili sme pre Vás atraktívne zľavy a akcie nielen na vystavené kúsky.

(pre návštevu stránky výrobcu kliknite na logo)

odkaz odkaz odkaz odkaz

SANITA a KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK : ALAPE, VILLEROY & BOCH, KEUCO, KLUDI

Dizajnovú kúpeľňu dotvára kúpeľňový nábytok. U nás si vyberiete klasický, rustikálny, ale aj moderný a štýlový kúpeľňový nábytok tej najvyššej kvality. V našom kúpeľňovom štúdiu MARKTECH - kúpeľne Bratislava Vám ponúkame kúpeľňový nábytok značky Villeroy & Boch, KEUCO a KLUDI Esprit. Ide o renomovaných výrobcov kvalitného kúpeľňového nábytku, ktorý si môžete pozrieť aj u nás.

(pre návštevu stránky výrobcu kliknite na logo)

odkaz odkaz odkaz odkaz

SPA A SAUNY: VILLEROY & BOCH

Luxus v podobe vírivej vane a sauny už nemusí byť len vymoženosťou bohatých! Pohodlie a relax vo vírivej vani si môžete vychutnať v pohodlí vášho domova.
Kúpeľňové štúdio MARKTECH Bratislava Vám ponúka jedinečné SPA - vírivé vane a sauny od výrobcu Villeroy & Boch. Aj vy môžete mať domáce kúpele len na skok od obývačky. Vytvoríte si ich vďaka voliteľným a vymeniteľným tryskám - patentované JETpak ™, jednoduchým, ale zároveň luxusným ovládacím panelom, systémom osvetlenia LED svetlami, vysokokapacitným filtrom či výkonným generátorom ozónu.
Domáce SPA za vynikajúce ceny len v našom kúpeľňovom štúdiu MARKTECH Bratislava.

(pre návštevu stránky výrobcu kliknite na logo)

odkaz   odkaz

SPRCHOVACIE KÚTY : HÜPPE, VILLEROY & BOCH

Spláchnuť zo seba stres po náročnom dni v práci a nabiť sa novou energiou môžete v dokonalom sprchovacom kúte. Kúpeľne MARKTECH - BRATISLAVA Light park majú pre vás sprchové kúty a vaničky prestížnej značky HÜPPE a Villeroy & Boch.

Pokiaľ hľadáte kvalitné produkty do Vašej novej kúpeľne, nevynechajte návštevu nášho kúpeľňového štúdia. MARKTECH – BRATISLAVA, to je kúpeľňa, ktorú si zamilujete na prvý pohľad!

(pre návštevu stránky výrobcu kliknite na logo)

odkaz  odkaz

 

 

UNIDRAIN originálne dizajnové sprchové žľaby s doživotnou zárukou

Unidrain bol už od spustenia výroby v roku 2003 absolútne prvým schváleným riešením odtoku umiestneného pri zvislých stenách.
Patentovaným systémom zvislých a vodorovných prírub , ktoré slúžia ako prechody medzi odtokovým žľabom a okolitými konštrukciami , vyriešil Unidrain problémy s vodotesnosťou týchto napojení , ktoré sú tradične jedným z veľmi kritických bodov každej kúpeľne .
Tento unikátny systém sa stal behom pár rokov veľmi žiadaným riešením nielen medzi odbornou verejnosťou , ale aj koncovými užívateľmi , ktorí volia vyváženú kombináciu kvality , funkčnosti , individuality a dizajnu . V súčasnej dobe je v Európe nainštalovaných viac ako 300 000 kompletov systému Unidrain , čo svedčí o jeho jedinečnosti a spoľahlivosti . Unidrain sa dá použiť u všetkých typov stavieb , v ktorých je na podlahe dlažba - či už sa jedná o renovácie alebo novostavby, súkromný či verejný sektor . Unidrain bol vyvinutý skúsenými dánskymi architektmi v spolupráci s expertmi na riešenie problematiky vlhkých priestorov a má potrebné medzinárodné certifikáty. Unidrain získal za rad HighLine prestížnu medzinárodnú cenu iF product design award 2010 .  BLižšie informácie, katalogy, návody nájdete tu .. www.kupelne-marktech.sk

 

Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN Classic obr1 Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN Classic - obr2 Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN Classic - obr 3 Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine
Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine
Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine  Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine
Kúpeľne Marktech - UNIDRAIN HighLine